sobota 24. prosince 2011

Veselé Vánoce!

Jak jsem se těšila, tak jsem se dočkala. Vánoce konečně dorazily, sice bílé nejsou ani ve snu (aspoň tady u nás), ale tuny cukroví to spraví :D

Chci Vám všem popřát krásné Vánoce, pořádně si je užijte, vychutnejte si domácí cukroví, salát i kapra a hlavně prožijte co nejkrásnější chvíle se svými blízkými! Děkuju Vám, že čtete můj blog, je to pro mě ten nejlepší vánoční dárek (který dostávám po celý rok :D)! Ať pod stromečkem najdete samé krásné dárky :)

9 komentářů:

 1. Taky přeju krásné Vánoce, to my děkujeme za tenhle blog, to je dárek pro nás:). Jinak co se týká dárků pod stromečkem, já dostala Slavnostní pečení s Ivetou, tak už se těším, až začnu zkoušet:)

  OdpovědětVymazat
 2. Katka aj tebe krasne vianocne sviatky zo srdca zela Ada

  OdpovědětVymazat
 3. Aj tebe šťastné a veselé Katka :)

  OdpovědětVymazat
 4. tobě taky krásné vánoce! :)

  www.kavarenskapovalecka.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Catalina, aj ja ti zelam krasne Vianoce!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Troska neskor, ale prajem pekne sviatky a vsetko dobre v Novom roku :) tesim sa na dalsie dobroty na tvojich strankach.

  OdpovědětVymazat
 7. Oli: Oh, tak to mě těší a moc! Tak na tuhle kuchařku jsem se chtěla moc podívat v obchodě, ale měli ji jen zalisovanou ve folii, tak mi její obsah zůstal utajen, ale zkus florentýnky - i Ivetu zaujaly :)

  Adriana, Natali, Lucia, Marianna: Holky, děkuju Vám všem moc a moc!

  Michaela Samant: Nikdy není tak pozdě, aby nemohlo být ještě později :D Děkuju moc za přání!

  OdpovědětVymazat
 8. Já to taky nestíhala, tak dodatečně pohodu, zdraví a spokojenost!

  OdpovědětVymazat
 9. HaF: Nevadí :) Děkuju moc! (Je vidět, že já teď taky moc nestíhám :D).

  OdpovědětVymazat

Děkuju za návštěvu mého blogu! Pokud se vám recept líbí, máte nějaké připomínky či nesrovnalosti, dejte mi vědět prostřednictvím komentáře. Všech reakcí si velmi cením a odpovím co nejdřív :)